inspiracja do treningu

Skąd czerpać inspirację sportową?#1

Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń, lub nie wiesz jak się do nich zabrać? Poniżej przedstawimy kilka stron, z których na pewno warto skorzystać w poszukiwaniu inspiracji i porad treningowych. Kolejność przedstawienia jest przypadkowa, i nie wiąże się w żaden sposób z tym ,czy którąś bardziej lub mniej lubimy. Po prostu z nich korzystamy:)

Duszpasterstwo Treningowe

Jeśli szukałeś kiedyś duchowego przewodnika po świecie treningu, to duszpasterz prowadzący Duszpasterstwo Treningowe (https://duszpasterstwo.com.pl) jest idealnym materiałem na takiego treningowego guru. Na łamach strony znajdziesz zarówno porady gotowe do zastosowania w kolejnym treningu, sylwetki znanych trenerów i sportowców oraz pokaźną dawkę motywacji.

Blog snowboardowy Snow4Life

To dla osób, które uwielbiają Snowboard. Blog prowadzony przez ekipę jednego z najstarszych sklepów snowboardowych w Polsce skupia się… na snowboardzie, oraz sportach pokrewnych – takich jak longboarding czy kitesurfing. Chłopaki przeczesują chyba codziennie Internet w poszukiwaniu ciekawych materiałów, bo aktualizowany jest super regularnie:)

Link: https://snow4life.pl

Leave a Comment